Semínka - dýňová semínka, slunečnicová semínka

Pokud rádi mlsáte, vyzkoušejte dýňová semínka a slunečnicová semínka z naší nabídky. Semínka nabízíme jako natural i ochucená. Všechna semínka jsou bohatá na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny. Můžete u nás zakoupit i kávová zrna nebo semena kustovnice čínské, která je rovněž známá pro své pozitivní účinky. Pochutnáte si a zároveň uděláte něco pro své zdraví.

Řadit podle 
Výrobce 

Dýňová semínka(100g) Semena tykve loupaná Původ:
Dýňová semínka
běžná cena 24,72 Kč

naše cena 22,30 KčKávová zrna v hořké čokoládě(100g) Složeni: Kávová
Kávová zrna v hořké čokoládě
běžná cena 28,84 Kč

naše cena 25,00 KčKustovnice čínská-Goji(100 Sušené plody
Kustovnice čínská-Goji
běžná cena 49,00 Kč

naše cena 44,00 KčSlunečnicová semínka - natural (100g) Slunečnicová
Slunečnicová semínka
běžná cena 7,95 Kč

naše cena 7,90 KčSlunečnicová semínka v polevě barevná (100g)
Slunečnicová semínka v barevné polevě
běžná cena 21,00 Kč

naše cena 19,50 KčSlunečnicová semínka v hořké čokoládě (100g)
Slunečnicová semínka v hořké čokoládě
běžná cena 20,60 Kč

naše cena 19,00 Kč


Dýňová semínka patří do zdravé stravy

Dýňová semínka dokáží nahradit ledajakou sladkost. Stejně jako ovoce, zelenina nebo ořechy obsahují řadu cenných látek prospěšných pro náš organismus. Dýňová semínka je možné konzumovat při infekcích močových cest i při střevních potížích. V našem obchodě můžete dýňová semínka zakoupit jako přírodní. Můžete si je tedy dochutit podle svých vlastních představ.

Dýňová semínka je možné konzumovat i jako prevenci před vysokým cholesterolem nebo zvýšeným krevním tlakem. Obsahují vitamíny A, D a B a minerály draslík, mangan a měď. Na tyto látky jsou bohaté i ořechy - například kešu ořechy nebo vlašské ořechy Prodej těchto ořechů realizujeme v samostatné sekci.

Slunečnicová semínka potěší vaše chuťové buňky

Kvalitní slunečnicová semínka u nás můžete zakoupit v několika variacích. Velmi žádaná je varianta natural, kterou si můžete sami dochutit nebo ji využít k přípravě některých pokrmů. Pokud hledáte slunečnicová semínka na mlsání, určitě vyzkoušejte slunečnicová semínka v hořké čokoládě nebo slunečnicová semínka v barevné polevě. Semínka obsahují hořčík a vitamín B6. Působí především na naši nervovou soustavu. Konzumací slunečnicových semínek můžete zmírnit deprese nebo jim zcela předejít.

Kvalitní slunečnicová semínka a dýňová semínka pro náročné zákazníky

V našem e-shopu nabízíme pouze prvotřídní, kvalitně zpracovaná dýňová a slunečnicová semínka. Tato semínka jsou pečlivě vybírána, aby dosahovala té největší jakosti.

Jaké další produkty vám kromě semínek můžeme nabídnout?

Můžete u nás zakoupit například sušená rajčata nebo sušené brusinky. Součástí našeho sortimentu jsou též kešu ořechy, arašídy, lískové ořechy, para ořechy, mandle nebo vlašské ořechy.

ODdjMW