Ořechy - kešu ořechy, para ořechy, vlašské ořechy

Nabízíme oříšky různých druhů a chutí. Vybírejte z tradičních natural ořechů, jemně solených ořechů a ze sladkých ořechů obalených v cukru a v různých polevách. Mezi nejžádanější ořechy patří kešu ořechy, para ořechy a vlašské ořechy. Ochutnejte a najděte si mezi nimi své oblíbené.

Řadit podle 
Výrobce 

Arašídy chilli(100g) Složeni: Arašídy loupané, sojový olej, sul, pšeničná mouka, cukr, mléčná bílkovina, laktóza, sušené vejce, cibule, kořeni, emulgátor E621, konzervátor.
běžná cena 20,00 Kč
naše cena 18,50 Kč

Arašídy chilli


Arašídy pizza(100g) Složeni: Arašídy loupané, sojový olej, sul, pšeničná mouka, cukr, mléčná bílkovina, laktóza, sušené vejce, cibule, kořeni, emulgátor E621, konzervátor.
běžná cena 18,00 Kč
naše cena 17,00 Kč

Arašídy pizza


Arašídy v hořké čokoládě(100g) Složeni: Arašídy (52%), cukr, rostlinný tuk, kakaové máslo(35%), syrovátkový prášek, lecitin (E322), šelak (E904), arabská guma, příchutě
běžná cena 28,70 Kč
naše cena 25,00 Kč

Arašídy v hořké čokoládě


Arašídy v jogurtu(100g) Složeni: arašídy loupané (34%), cukr, rostlinný tuk, pš. mouka, jogurt(3%), Syrovátkovy prašek, lecitin (E322), šelak (E904) ,hroznový cukr, arabská guma, příchutě.
běžná cena 26,70 Kč
naše cena 24,00 Kč

Arašídy v jogurtu


Arašídy v karamelu(100g) Složeni: arašídy(35%), cukr, rostlinný tuk, syrovátka, sojový lecitin, pšeničná mouka, carobova mouka, šelak , arabská guma, příchutě.
běžná cena 24,72 Kč
naše cena 22,44 Kč

Arašídy v karamelu


Arašídy v mix polevách (100g)
běžná cena 25,00 Kč
naše cena 23,50 Kč

Arašídy v mix polevách


Arašídy v mléčné čokoládě(100g) V Bonnerexu Složení: arašídy(41%),cukr,rostl.tuk,syrovátka, rýžová mouka,kakao(5%),soj. lecitin,šelak,arabská guma,příchutě Původ: Velká Británie
běžná cena 23,69 Kč
naše cena 22,00 Kč

Arašídy v mléčné čokoládě


Arašídy wasabi (100g) Složení: arašídy mouka pšeničná kukuřičný modifikovaný škrob cukr modifikovaný ságo škrob modifikovaný rýžový škrob sůl palmový olej křenový prášek E140 Chlorofyly a chlorofyliny
běžná cena 21,00 Kč
naše cena 19,00 Kč

Arašídy wasabi


Kešu natural(100g) Jádra kešu oříšků vel. W320 Původ: Indie
běžná cena 59,00 Kč
naše cena 56,00 Kč

Kešu ořechy natural


Kešu ořechy pražené solené (100g)
běžná cena 65,00 Kč
naše cena 59,00 Kč

Kešu ořechy pražené solené


Kešu v  jogurtu (100g) Složeni: kešu (28%), cukr, rostlinný tuk, pš. mouka, jogurt(3%), Syrovátkovy prašek, lecitin (E322), šelak (E904) ,hroznový cukr, arabská guma, příchutě.
běžná cena 35,00 Kč
naše cena 34,00 Kč

Kešu v  jogurtu


Lísková jádra natural(100g) Velikost 15+ Původ: Turecko
běžná cena 50,00 Kč
naše cena 45,00 Kč

Lískové oříšky natural


Tradiční vlašské ořechy

Vlašské ořechy nabízíme v několika variacích, a to jako natural a sladké. Natural vlašské ořechy můžete využít i při vaření a pečení. Vlašské ořechy jsou plody ořešáku královského. Patří mezi nejznámější ořechy, které se u nás pěstují a které můžete zakoupit.v obchodech. Nabízíme pouze kvalitně zpracované a pečlivě usušené vlašské ořechy Prodej realizujeme ve velkém i malém balení. Za naše doporučení rozhodně stojí vlašské ořechy v hořské čokoládě. Vlašské ořechy jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, vitamíny E a B6 (na vitamín B jsou bohatá i slunečnicová semínka). Vlašské ořechy jsou na prodej za atraktivní cenu.

Kešu ořechy jako součást zdravé výživy

Do zdravé výživy patří z ořechů zejména kešu ořechy, které jsou oblíbené pro svou specifickou chuť. U nás je můžete zakoupit jako slané, sladké a natural. Kešu ořechy natural si můžete dochutit cukrem a medem nebo solí a bylinkami. Obsahují vitamíny A, B1 a E, z minerálů pak zejména hořčík a zinek. Sami o sobě mají mírně nasládlou chuť. Kešu ořechy si můžete tak přidat do müsli nebo do jogurtu.

Exotické para ořechy

Máte-li rádi zvláštní typy ořechů, určitě ochutnejte exotické para ořechy, které jsou též bohaté na vitamíny a minerály. Z minerálů je to především selen, draslík, hořčík nebo železo. Para ořech má velikost podobnou kokosovému ořechu. V našem e-shopu můžete zakoupit natural para ořechy a sladké para ořechy (příchutě jogurt, čokoláda, tiramisu).

Kešu ořechy, para ořechy a vlašské ořechy Prodej v malém i velkém množství

Kromě již zmíněných ořechů nabízíme i lískové ořechy, arašídy nebo například mandle. Všechny ořechy prodáváme v malém i větším množství. Můžete vybírat z celé řady příchutí.

Vyzkoušejte i další produkty z našeho sortimentu

Prodáváme též sušené ovoce - meruňky, švestky, sušené brusinky nebo sušená rajčata. V naší nabídce nechybí ani semínka - dýňová semínka nebo kávová zrna.

MTg5YmRmY