Ořechy - kešu ořechy, para ořechy, vlašské ořechy

Nabízíme oříšky různých druhů a chutí. Vybírejte z tradičních natural ořechů, jemně solených ořechů a ze sladkých ořechů obalených v cukru a v různých polevách. Mezi nejžádanější ořechy patří kešu ořechy, para ořechy a vlašské ořechy. Ochutnejte a najděte si mezi nimi své oblíbené.

Řadit podle 
Výrobce 

Para ořechy v hořké čokoládě (100g) Složeni: para
Para ořechy v hořké čokoládě
běžná cena 32,70 Kč

naše cena 29,50 KčPara ořechy v jogurtu (100g) Složeni: Para (28%),
Para ořechy v jogurtu
běžná cena 27,81 Kč

naše cena 25,50 KčPara ořechy v mléčné čokoládě (100g) V Bonnerexu
Para ořechy v mléčné čokoládě
běžná cena 27,81 Kč

naše cena 25,50 KčPekan ořech (100g) Pekanové ořechy-jádra Původ:
Pekan ořech
běžná cena 98,00 Kč

naše cena 90,00 KčVlašské ořechy - natural (100g) Původ: Slovensko
Vlašské ořechy natural
běžná cena 37,00 Kč

naše cena 33,00 KčTradiční vlašské ořechy

Vlašské ořechy nabízíme v několika variacích, a to jako natural a sladké. Natural vlašské ořechy můžete využít i při vaření a pečení. Vlašské ořechy jsou plody ořešáku královského. Patří mezi nejznámější ořechy, které se u nás pěstují a které můžete zakoupit.v obchodech. Nabízíme pouze kvalitně zpracované a pečlivě usušené vlašské ořechy Prodej realizujeme ve velkém i malém balení. Za naše doporučení rozhodně stojí vlašské ořechy v hořské čokoládě. Vlašské ořechy jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, vitamíny E a B6 (na vitamín B jsou bohatá i slunečnicová semínka). Vlašské ořechy jsou na prodej za atraktivní cenu.

Kešu ořechy jako součást zdravé výživy

Do zdravé výživy patří z ořechů zejména kešu ořechy, které jsou oblíbené pro svou specifickou chuť. U nás je můžete zakoupit jako slané, sladké a natural. Kešu ořechy natural si můžete dochutit cukrem a medem nebo solí a bylinkami. Obsahují vitamíny A, B1 a E, z minerálů pak zejména hořčík a zinek. Sami o sobě mají mírně nasládlou chuť. Kešu ořechy si můžete tak přidat do müsli nebo do jogurtu.

Exotické para ořechy

Máte-li rádi zvláštní typy ořechů, určitě ochutnejte exotické para ořechy, které jsou též bohaté na vitamíny a minerály. Z minerálů je to především selen, draslík, hořčík nebo železo. Para ořech má velikost podobnou kokosovému ořechu. V našem e-shopu můžete zakoupit natural para ořechy a sladké para ořechy (příchutě jogurt, čokoláda, tiramisu).

Kešu ořechy, para ořechy a vlašské ořechy Prodej v malém i velkém množství

Kromě již zmíněných ořechů nabízíme i lískové ořechy, arašídy nebo například mandle. Všechny ořechy prodáváme v malém i větším množství. Můžete vybírat z celé řady příchutí.

Vyzkoušejte i další produkty z našeho sortimentu

Prodáváme též sušené ovoce - meruňky, švestky, sušené brusinky nebo sušená rajčata. V naší nabídce nechybí ani semínka - dýňová semínka nebo kávová zrna.

MDU5YmVh